Spotkanie Noworoczne kończące rok jubileuszowy

Spotkanie noworoczne było wydarzeniem podsumowującym obchody jubileuszu 25-lecia Izby Gospodarczej w Pile, które odbywaly się przez cały rok 2017.

- 25 lat temu parunastu zaangażowanym i chcącym coś zrobić przedsiębiorcom udało się założyć - wtedy pod nazwą Pilska Izba Gospodarcza - samorząd gospdarczy - który z wielkim powodzeniem istnieje po dziś dzień, ciągle się rozwija i aktywnie działa dla dobra przedsiębiorców - rozpoczął spotkanie Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski i podkreślił jednocześnie, że nie były to łatwe lata dla rozwoju gospodarczego kraju.

Spotkanie noworoczne było dobrą  okazją do podziękowania założycielom PIG (dzisiaj IGPW) i uhonorowania ich odznaką. Otrzymali je: Krzysztof Horodecki - pierwszy prezes PIG i honorowy członek IGPW oraz członkowie PIG:
Wanda Furmańczyk, Eugeniusz Grabowski, Alfons Hamerling i Jacek Winiarski.

Do Pilskiej Izby Gospodarczej w 1992 roku należało 75 przedsiębiorców. W 2010 roku choć samorząd gospodarczy zmienił nazwę na Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski, wciąż realizował i realizuje te same cele: być dla przedsiębiorców, integrować ich, pomagać oraz wyróżniać, doceniać i promować najlepszych. Służyły i służą temu konkursy i prestiżowe nagrody takie jak statuetka Stanisława Staszica jakie otrzymały i otrzymują firmy nie tylko za sukcesy gospodarcze, ale również za działaność charytatywną, mecenat kultury, czy sponsorowanie pilskiego sportu.

Także w tym przypadku samorząd wojewodztwa wilelkopolskiego docenił gospodarczą i społeczną działalność najbardziej zasłużonych  przedsiębiorców dla Piły i regionu. Odznaki "Za zasługi dla województwa wielkopolskiego otrzymali: Grażyna Sobieraj, Ryszard Bednarek, Jerzy Cerba, Piotr Toboła i Zbigniew Ryczek.

W obu przypadkach odznaczenia wręczała Mirosława Rutkowska-Krupka, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Niezapomnianą oprawę wydarzeniu zapewnił koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Muzycznych w Pile.

Kwiecień 2020

Rada Przedsiębiorczości apeluje o pilne wypracowanie Tarczy Antykryzysowej 2.0

Akcja "Maseczki ochronne dla pracowników i ich rodzin". Bądź odpowiedzialnym pracodawcą !!!

OFERTA NAJMU HALI MAGAZYNOWEJ - propozycja członka IGPW

ZMIANY DOT. ODLEGŁOŚCI POMIĘDZY STANOWISKAMI PRACY!

Bezpieczna naklejka - Studio K2

Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych rodzin, pracowników oraz klientów - Studio K2

Tarcza antykryzysowa - wsparcie z ZUS

Nowelizacja tzw. specustawy koronawirusowej 31 marca na 01 kwietnia

"Pilski Voucher na Później" - zaproszenie do składania ofert

Uproszczony wniosek ZUS - koronawirus

KIG #SolidarnizBiznesem

ZUS dot. COVID-19

Stanowisko Prezesa Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski Pana Grzegorza Marciniaka w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców

Stanowisko Prezesa IGPW Pana Grzegorza Marciniaka w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców

Informacja - zmiana terminów wydarzeń i spotkań

Zaproszenie na szkolenie - Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska

Zaproszenie na szkolenie - Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska.

Warszaty - Piła dzieli się H2. Wodór w transformacji energetycznej miasta

Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych

Eksportujesz towary? Twój partner handlowy wymaga zalegalizowania dokumentu handlowego, świadectwa lub zaświadczenia, występujesz w przetargu i żądają od Ciebie weryfikacji dokumentów? Zgłoś się Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.