05.01.2019

Spotkanie Noworoczne członków IGPW

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski wspólnie spędzili czas w miłej i życzliwej atmosferze.
Spotkanie rozpoczął Grzegorz Marciniak Prezes IGPW, który złożył wszystkim obecnym życzenia pomyślności w Nowym Roku.
Integracja przez zabawę, którą zainicjowała dr Monika Kłos Pracownia Edukacji i Coachingu okazała się bardzo dobrym pomysłem na poznanie się członków spotkania. Sposób autoprezentacji okazał się przyjemnym wyzwaniem dla każdego, co wpłynęło na miłą atmosferę, która trwała przez wiele godzin.
Niech ta fotorelacja będzie pamiątką i wspomnieniem tego szczególnego spotkania oraz zaproszeniem na kolejne.

Luty 2019
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28