"Pilski Voucher na Później" - zaproszenie do składania ofert

Trwająca w Europie pandemia koronawirusa wpływa na firmy oraz przedsiębiorstwa na całym świecie. Przedłużająca się przerwa w działalności gospodarczej prowadzi w wielu przypadkach do dylematów oraz podejmowania decyzji pozwalających zabezpieczyć bezpieczeństwo firm i dających szansę na przetrwanie i kontynuację. Wiele z nich może zniknąć z mapy gospodarczej miasta, a wraz z nimi ich usługi, z których dotąd korzystaliśmy.

Wsparcie i solidarność lokalnego biznesu, leży w naszym wspólnym interesie. Możemy pomóc naszym przedsiębiorcom, którzy dla dobra swoich pracownikowi i klientów musieli zaprzestać pracę, pozostając na ten czas z narastającymi zobowiązaniami.

Możemy pomóc wykupując „Pilski Voucher na Później”.

Voucher, który pozwoli przedsiębiorcy przetrwać trudny moment, kiedy nie pracuje, lub pracuje w ograniczonych warunkach. Zakupiony bon da nam prawo do skorzystania z usług w terminie bezpiecznym - ustalonym z usługodawcą. Zapraszamy pilskie firmy do składania ofert. Pilanie i sąsiedzi miasta – zapraszamy do skorzystania oferty, która pozwoli w niedalekiej przyszłości korzystać z potrzebnych bądź po prostu lubianych usług.

KROK PO KROKU (dla firm):

1. Przygotuj informacje o swoich voucherach:

- nazwa firmy,

- adres,

- wartość,

- ilość voucherów,

- rodzaj usługi (wpisz konkretnie np. „manicure hybrydowy” lub ogólnie  np. „usługi kosmetyczne”),

- dane kontaktowe dla klientów.

2. Przyślij te informacje w mailu na adres: biuro@inwestpark.pila.pl . Dane powinny być możliwe do skopiowania i edytowania przez administratora strony www Inwest-Parku. Możesz także przesłać logo firmy i/lub zdjęcia usługi.

3. Twoja oferta voucherów zostanie zamieszczona na stronie internetowej inwestpark.pila.pl w zakładce „PILSKI VOUCHER NA PÓŹNIEJ”.

4. Kiedy klient zainteresowany kupnem vouchera skontaktuje się z Tobą, poproś o dokonanie przelewu, podaj dane do przelewu. Zapytaj także dla kogo jest voucher, poproś o imię i nazwisko osoby, która będzie z niego korzystała.

5. Po otrzymaniu zapłaty pobierz voucher do wypełnienia (w załączniku). Wypełnij go elektronicznie. Zapisz zmiany dokonane w pliku vouchera w formacie pdf lub jpg.

6. Wyślij klientowi gotowy voucher mailowo.

7. Zrób rejestr sprzedanych voucherów aby później mieć kontrolę nad ich realizacją.

8. Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Paulina Bryszkiewicz, tel. 690-940-630, e-mail: biuro@inwestpark.pila.pl.

Kwiecień 2020

Rada Przedsiębiorczości apeluje o pilne wypracowanie Tarczy Antykryzysowej 2.0

Akcja "Maseczki ochronne dla pracowników i ich rodzin". Bądź odpowiedzialnym pracodawcą !!!

OFERTA NAJMU HALI MAGAZYNOWEJ - propozycja członka IGPW

ZMIANY DOT. ODLEGŁOŚCI POMIĘDZY STANOWISKAMI PRACY!

Bezpieczna naklejka - Studio K2

Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych rodzin, pracowników oraz klientów - Studio K2

Tarcza antykryzysowa - wsparcie z ZUS

Nowelizacja tzw. specustawy koronawirusowej 31 marca na 01 kwietnia

"Pilski Voucher na Później" - zaproszenie do składania ofert

Uproszczony wniosek ZUS - koronawirus

KIG #SolidarnizBiznesem

ZUS dot. COVID-19

Stanowisko Prezesa Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski Pana Grzegorza Marciniaka w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców

Stanowisko Prezesa IGPW Pana Grzegorza Marciniaka w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców

Informacja - zmiana terminów wydarzeń i spotkań

Zaproszenie na szkolenie - Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska

Zaproszenie na szkolenie - Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska.

Warszaty - Piła dzieli się H2. Wodór w transformacji energetycznej miasta

Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych

Eksportujesz towary? Twój partner handlowy wymaga zalegalizowania dokumentu handlowego, świadectwa lub zaświadczenia, występujesz w przetargu i żądają od Ciebie weryfikacji dokumentów? Zgłoś się Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.