nowi członkowie IGPW

Jest nam bardzo miło Państwa poinformować, że grono  naszej Izby zostało poszerzono o trzech nowych członków. W dniu 30 sierpnia br. Rada Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski w poczet członków przyjęła dwie  firmy:

RENOL Sp. z o.o. z siedzibą w Złotowie przy ul. Kujańskiej 10 , której przedmiotem działania jest produkcja elementów metalowych;

MAGIK Magdaleny Perec z siedzibą w Pile przy ul. Kilińskiego 7, która jest firmą szkoleniową i gabinetem kosmetycznym z bardzo szerokim wachlarzem usług fryzjersko-kosmetycznych,

oraz Stowarzyszenie Krok po Kroku HSA w Pile, które zajmuje się rehabilitacją społeczną przez nurkowanie oraz turystyką wodną.

Życzymy wszystkim członkom naszej Izby pomyślnej współpracy i wzajemnych korzyści.

Grudzień 2018
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31