Firma miesiąca


24.04.2016

VIII Konkurs ekologiczny dla uczniów i studentów - WYNIKI



W dniu 23 kwietnia 2016 r. odbył się finał konkursu ekologicznego pn. „Cały świat chce odetchnąć czystym powietrzem” organizowanego przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski w Pile, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile, oraz Organizację Turystyczną Północnej Wielkopolski DOLINA NOTECI. Wsparcia udzielił Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Do organizatorów wpłynęło ponad 300 wyjątkowych prac. W związku z tym faktem kapituła konkursu miała „twardy orzech do zgryzienia” , ponieważ pracę uczestników cechowała kreatywność, pomysłowość i bardzo wysoki poziom wykonania odpowiadający wiekowi uczestników. Po burzliwych dyskusjach i wnikliwej analizie kapituła konkursu postanowiła nagrodzić:

SZKOŁA PODSTAWOWA

wiek

 

1.

WYRÓŻNIENIE

Zuzanna Sikorska

8

Szkoła Podstawowa im. Polonii Amerykańskiej w Gulczu

2.

WYRÓŻNIENIE

Natalia Barteczka

8

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Mościskach

3.

WYRÓŻNIENIE

Aleksander Jeske

12

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bądeczu

4.

WYRÓŻNIENIE

Marcin Sobiechowski

12

Szkoła Podstawowa w Dżwiersznie Małym

5.

WYRÓŻNIENIE

Wiktor Gruca

7

Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Pile

6.

III NAGRODA

Wojciech Szymków

6

Zespół Szkół Nr 3 im. Lotników Polskich w Pile

7.

II NAGRODA

Natalia Szefer

12

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Strzelcach

8.

I NAGRODA

Oskar Ziarnik

11

Szkoła Podstawowa im. KEN w Łobżenicy

GIMNAZJUM

     

1.

WYRÓŻNIENIE

Anna Szczepanik

14

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

2.

WYRÓŻNIENIE

Mateusz Pecyna

17

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

3.

WYRÓŻNIENIE

Zofia Maszewska

15

Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie

4.

WYRÓŻNIENIE

Ilona Trafas

15

Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie

5.

WYRÓŻNIENIE

Natalia Jessa

14

Zespół Szkół Nr 3 im. Lotników Polskich w Pile

6.

III NAGRODA

Cezary Łopata

17

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

7.

II NAGRODA

Kamil Rutkowski

17

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

8.

I NAGRODA

Martin Karólak

17

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

PONADGIMNAZJALNA

   

1.

WYRÓŻNIENIE

Kamil Mazur

17

Zespół Szkół im. Powstańców Wlkp. 1918-1919 w Krzyżu Wlkp.

2.

WYRÓŻNIENIE

Jakub Herfort

20

ZSP im. Hipolita Cegielskiego  w Chodzieży

3.

WYRÓŻNIENIE

Mateusz Marczak

17

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

4.

WYRÓŻNIENIE

Krzysztof Szymański

17

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

5.

WYRÓŻNIENIE

Anna Wojczyńska

19

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile

6.

III NAGRODA

Julia Sobiechowska

17

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie

7.

II NAGRODA

Monika Płaczek

17

Centrum Kształcenia Zawodwego i Ustawicznego w Wyrzysku

8.

I NAGRODA

Klaudia Kostrzewa

23

ZOD UAM Piła

 

Gratulujemy laureatom i do zobaczenia w przyszłym roku.

 

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

więcej

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej